Kullanım koşulları


 

Kullanım şartlarını içeren aşağıdaki maddeleri lütfen okuyunuz.

Siteyi kullanmanız aşağıdaki maddeleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Jeyteks Tekstil Sanayi ve Dış Tic. Ltd Şti. aşağıdaki maddeleri önceden bilgi vermeksizin değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutar.

Sitede Yapılan İşlemler

Jeyteks Tekstil Sanayi ve Dış Tic. Ltd Şti. site üzerinden alınan siparişlerdeki adetleri herhangi bir sebep göstermeden iptal etme ve sınırlandırma hakkına sahiptir. Bu sınırlama aynı müşteri hesabından, aynı kredi kartı kullanılarak, aynı fatura veya teslimat adreslerini içeren, toptancı, bayi tarafından veya yeniden satılmak amacı ile verildiği düşünülen siparişlere uygulanabilir.

Jeyteks Tekstil Sanayi ve Dış Tic. Ltd Şti. sitede istediği anda ve önceden bildirmeksizin değişiklik yapma, site yayınını durdurma ya da site özelliklerini değiştirme hakkına sahiptir.

Siteye Verilen Kişisel Bilgiler

Sitede vermiş olduğunuz kişisel bilgiler güvenli alışveriş sayfasında açıklanan kurallara tabiidir.

 Site üzerinde ürün ile ilgili verilen bilgilerde yazım hataları veya bilgi eksiklikleri olabilir. Jeyteks Tekstil Sanayi ve Dış Tic. Ltd Şti. bu hataları düzeltme hakkına ve bunun sonucunda bazı siparişlerde iptal ya da değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.

Sitedeki Renkler

Jeyteks Tekstil Sanayi ve Dış Tic. Ltd Şti.  sitedeki resimlerde ürünlerin renklerini gerçek renklerine en uygun şekilde göstermeyi amaçlar. Ancak kullanıcının ekran ayarları, farklı ekran tipleri dolayısı ile oluşabilecek farklardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Sipariş Bilgileri ve Gizli Paket Uygulaması:

Siparişlerinizde kargo poşetlerinde veya kullanılan ambalajlarda gönderici olarak iç giyim ibaresi kullanılmaz. Sadece Gönderici:Jeyteks olarak gözükür.

Bilgilendirme Mesajları:

Üye olduğunuzda sizlere zaman zaman bilgilendirme maili veya SMS gönderilebilir. Bu mesajlar sizlere fırsatları ve ürün tanıtımlarını yapmak amacı ile gönderilir.

Harici Verilen Bağlantılar

Sitede Jeyteks Tekstil Sanayi ve Dış Tic. Ltd Şti. Şti.'nin kontrolünde olmayan sitelere bağlantılar yer alabilir. Jeyteks Tekstil Sanayi ve Dış Tic. Ltd Şti.  bu sitelerle ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez ya da bu bağlantıların verilmesi Jeyteks Tekstil Sanayi ve Dış Tic. Ltd Şti. Şti.'nin bu siteler üzerinde bir onayı ya da yorumu olduğu anlamına gelmez.

Bağlantılar sadece kullanıcı kolaylığı ya da bilgi paylaşımı amacı ile verilmiştir.