Hakkımızda

 

 

Merhaba,

www.bayanicgiyim.com internet üzerinde satış yapan en eski firmalardan birisidir. Yıllar önce 2005 yılından bu yana %100 müşteri memnuniyetine önem vermiştir. Müşteri isteklerini bilen ne aradıklarını görerek bir çok modeli en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır. 2005 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize özel üretimlerde yaparak herkese uygun ürünleri hazırlamıştır. Bayan iç giyim ve Fantezi Elbiseler, Kadın Giyim konusunda özellikle toptan ve perakende satışlarla piyasanın önde gelen üreticisi ve tedarikçisi konumuna gelmiştir.

Piyasada özellikle kalite problemi çekilen Çin mallarına karşı yerli üretimi tercih ederek daha kaliteli ürünleri müşterilerine sumaktadır. Beden tercihlerinizi , model tercihlerinizide bizi arayarak paylaşımda bulunabilir ve size özel ürünler hazırlanabilir.

Bayan iç giyim ve erkek iç giyim konusunda yurtdışına ihracatta yapan firmamız size daima daha iyi ve güzel ürünleri sunmaya devam edecektir. 

Ayrıca özellikle USA den markalı ürünleride orjina olarak ithal etmekte ve bu firmaların iç piyasada temsilciliğinide yapmaktadır. Rene Rofe , Music Legs, Elegant Moments , Seventill Midnight ve bir çok marka bayanicgiyim.com ile işbirliğindedir.

Ayrıca mağza sahiplerine de özel çalışmalar yaparak toptan siparişlerinizi karşılamaktayız.

Yurtdışına da gönderim yapıyoruz. Dünya'nın neresinde olursanız olun siparişlerinizi gönderiyoruz. Halen sitemizden siparişleri ulaşan müşterilere sorunsuz olarak en iyi hizmeti veriyoruz.

İsmimizin taklitlerine dikkat etmenizi önemle rica ederiz. www.bayanicgiyim.com  sitemizin adıdır. Bu adı taşıyan başka bir web sitemiz yoktur. İnternet üzerinde oluşan birçok internet sitesi kurulmaktadır ve özellikle bizim taklitlerimizin bir çok şikayetleri başka sitelerde gözükmektedir. Lütfen dikkat ediniz  wwww.bayanicgiyim.com 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR