Toptan Elbiseler

Toptan elbiseler , fantazi elbiseler , büyük beden fantazi elbise , dar elbiseler , mini elbiseler yani kısaca tüm fantazi giyim modellerini Terry Pau markası ile toptan veya perakende online alışveriş yaparak sitemizden temin edebilirsiniz. 20 yılın üzerinde online satış yapan ve bu tecrübe ile müşteri memnuniyetine önem veren Çağlar Butik  sizlerede bundan sonra hizmet vermek istemektedir. 

Farklı tasarım ve özgür seçenekler ilkesi ile herkesi çevreleyen ve hizmet veren firmamız tüm butiklere , toptancılara , ihracatçılara , mümesil firmalara gerekli hassasiyeti göstererek kaliteli ürünü tam zamanında üetim yöntemi ile sunmaktadır.

İstanbul 4. Leventte bulunan atölyemiz ve show room ile bize gelebilir ve beğendiğiniz ürünleri görüp siparişlerinizi rahatlıkla verebilirsiniz. Aşağıda adres ve iletişim bilgilerimiz verilmiştir.

Fantazi Elbiseler

Fantazi elbiselerimiz Terry Pau markası ile üretilmektedir. Renk ve beden seçeneklerinde özgürlük ilkesi ile her müşterimizi memnun etmek için çalışmaktayız. Bu güne kadar toptan fantazi elbise ve toptan bayan iç giyim almak isteyen müşterilerimize 1. kalite servis ile 1. kalite ürün üretip teslim ettik. Yüzlerce fantazi elbise modelleri ile siz değerli müşterilerimize online alışveriş imkanı sunmaktayız. Sitemize üye olup hemen sizde alışverişe başlayabilirsiniz.

Fantazi Giyim

Fantazi giyim ve fantazi elbise modelleri son dönemlerde tüm kadınlar tarafından aranıp sorulmaktadır. Bizlerde yıllardır fantazi giyim üzerine çalışarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ürünler hazırladık. Sevgililer gününde , yılbaşlarında veya diğer özel günlerde kadınlar bayan fantazi giyim çeşitlerini giyip kendilerini daha çekici ve gösterişli gösterip dikkat çekmektedirler. bayanicgiyim.com olarak değerli müşterilerimize bayan iç giyim , fantazi iç giyim ve fantazi elbiseler konusunda yıllardır yardımcı olmaktayız.

Çağlar Butik

Sanayi Mah. S.Selim Cd. Teknik Sok No:33/A  4. Levent - İstanbul

Telefon: 0212 279 65 00

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR