Gecelikler

Gecelikler özellikle bayanların tercih etmiş olduğu modellerden biridir. Hem kısa hem de uzun sevenler için özellikle tasarlanmış modelleri bulunmaktadır. Uzun süre kullanım için uygundur. Ayrıca geceliklerin her türlü renk ve desenle satışa sunulması piyasa içerisinde rekabete sebep vermektedir. Gecelikler aynı zamanda fantezi giyimlerin içerisine de girmektedir. Pamuk, saten ve ipek olarak satışa sunulur. Saten ve ipek modeller genellikle özel geceler için tasarlanan modellerdir. Aynı zamanda içgösterir olan modeller her bayanın hoşuna gidecek türdendir.

Her Kadının Tercihi Gecelik Modelleri

Gecelikler özellikle yaz aylarında daha çok tercih edilmektedir. Fakat kış ayları için özel olarak tasarlanan ek parçaları ile birlikte de kullanılabilinir. Uzun kollu ya da kolsuz modeller tercih edilebilinir. Bu tamamen kişinin kendi zevkiyle alakalı bir durumdur. Gecelik modelinin kumaşına göre yıkama programı değişmektedir. Bazı modeller makineye atılabilirken bazı modeller sadece el ile yıkanmalıdır. Geceliklerin uzun seneler boyunca kullanılabilmesi için mutlaka düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Kolay yıpranabilen elbiseler olduğundan dolayı rahat etmek için mutlaka bir beden büyük alınmalıdır.

Her Beden İçin Uygun Modeller

Gecelik modelleri tek parça olarak satılırken aynı zamanda iki ya da 3 parça şeklinde de satılabilmektedir. Fantezi iç giyim olarak kategorilendirilen bu ürünlere her renk modellere rahatlıkla ulaşmak mümkündür. Uzun seneler rahatlıkla giyilebilmesi açısından tercih edilebilir. Aynı zamanda geceliklerin her yaş için uygun modelleri vardır. Erkeklerden çok bayanların tercih ettiği modellerdir.

₺19,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
Tükendi

Fantazi Elbiseler

Fantazi elbiseler sitemizde renk ve beden özgürlüğü ışığında tüm müşterilerimize sunulmaktadır. 10 yılı aşkın internet satış tecrübemiz ve bu güne kadar müşteri memnuniyetini benimsememiz sayesinde tüm satışlarımızda müşterilerimiz memnun kalmıştır. Bayan iç giyim , fantazi elbiseler ve büyük beden fantazi elbiseleri sitemizden online alışveriş yaparak alabilirsiniz. Seksi giyim çeşitlerimiz ile sürekli yeni modeller ekleyerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

₺22,90 KDV Dahil
₺45,90 KDV Dahil
Tükendi

Lady İç Giyim

Lady iç giyim pijama, sabahlık , gecelik ve  fantazi modelleri ile Türkiye'nin önde gelen iç çamaşır firmalarından birisidir. Kaliteli ürün ve çeşitleri ile bayan iç giyim çeşitlerini sitemizde en uygun şekilde bulabilirsiniz. 

Pamuk ve likralı kumaş karışımları ile esnek kumaşlar kullanılmaktadır. İç çamaşır ve çeyiz setleri ile sabahlık , gecelik , pijama çeşitleri için Lady iç giyim ürünlerine bakabilirsiniz.

Büyük beden pijama ve iç giyim seçenekleri her bedene özgürlük sağlamaktadır. 

 

₺99,90 KDV Dahil
₺179,90 KDV Dahil